درباره ما

 با تشکر و قدردانی از شما بازدید کننده محترم؛

آژانس هواپیمایی کارون سیر نور با چندین سال سابقه برگزاری تورهای داخلی و خارجی در خدمت مسافرین محترم که قصد انجام مسافرت به اقسا نقاط ایران و جهان را دارند، می باشد.

آژانس هواپیمایی کارون سیر نور با کادری مجرب ، مجری مستقیم برگزارکننده انواع تورهای داخلیشامل تورهای کیش ، مشهد و قشم و تورهای ترکیه که شامل تورهای مختلف مانند : تور آنتالیا ، تور استانبول ، تور آنکارا ، تور بدروم ، تور مارماریس ، تور کوش آداسی با انواع پروازهای بوئینگ و ایرباس  در طول سال و به صورت روزانه در خدمت شماست .

آژانس هواپیمایی کارون سیر نور

قابل ذکر می باشد با توجه به چارتر بودن پروازها تورهای لحظه آخری با بهترین قیمت و خدمات موجود می باشد.

ضمنا مسافرین عزیز می توانند برای دریافت بلیط تورهای داخلی لحظه ای ارزان شامل : تور کیش, تور مشهد, تور قشم, و تور سفر به ترکیه که در ایام هفته برگزار می شود با ما تماس بگیرند.

انواع تورهای آژانس هواپیمایی کارون سیر شامل خدماتی همچون :

بلیط رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی ، گشت شهری واقامت درهتل های ۳ تا ۵ستاره با انواع خدمات مختلف در خدمت شما مسافرین گرامی می باشد .
ضمن تشکر از حسن انتخاب شما بازدید کننده محترم ، می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از تورها و پروازهای داخلی و خارجی  به منو اصلی سایت مراجعه کرده و تور مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برای رزرو تورهای داخلی و خارجی با ما تماس بگیرید ۴۲۹۰۸ – ۰۲۱ موبایل : ۰۹۱۲۹۳۰۸۷۷۰

همچنین از مسافرین محترم تقاضا می شود با توجه به ایام شلوغ و خلوت بودن و نوسانات قیمت ارز جهت اطلاع بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید .